Zayıflama

Zayıflama

 

Bölgesel yağlardan ve selilttlerden kurtulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Düşük radyofrekansa (kHz) ve ultrasonik dalgalara tabi tutulan sıvının içinde oluşturduğu kabarcıklarla yağ dokusunun sıkıştırılıp parçalanması ve parçalanan yağın su içerisine absorbe olup dışarıya vucuttan atılması ile zayıflama gerçekleşir.

 

Ultra Kavitasyon Sistemi; bölgesel yağların kısa bir sürede parçalanıp vücuttan atılmasını sağlar.  Ultra Kavitasyon bölgesel yerleşmiş yağların giderilmesinde ve selülit tedavisinde, ister tek başına ister diğer tedavi yöntemleriyle birlikte kombine kullanılabilen bugüne kadar piyasaya çıkan en son Teknoloji sistemidir. Cildin epidermis katmanına düşük radyofrekans (KHz) verilmesiyle birlikte yağları eriten sistem; bugüne kadar uygulanan Ağrısız Acısız ve Ameliyat gerektirmeyen mevcut sistemlerden çok daha etkili sonuçlar alınmasını sağlar.

 

Bu yepyeni uygulama özellikle bel, karın, göbek, basen, sırt ve kol bölgelerine yerleşen yağları başarılı bir şekilde parçalayıp eritirken aynı zamanda da selülitleri de yok etmek üzere kullanılır.

Ultra Kavitasyon Sistemi�ni diğer yöntemlerle karşılaştırdığımızda; uygulamaların ağrısız acısız olması, seanstan sonra hemen günlük yaşama devam edilebilmesi, uygulama yerlerinde herhangi bir acı hissedilmemesi veya morluk oluşmaması, uygulama sonrasında da herhangi bir ağrı ve sızının olmaması Bu Yöntemin uygulamasını diğer yöntemlerden üstün kılmaktadır.
 
Tedavi süreci kişiden kişiye fark gösterebileceği yağlılık oranına göre 1.ci hafta 3 uygulama üst üste yapılarak 1 haftada 1.5 ila 3 Kg zayıflama garantisi sağlamaktadır. Uygulama daha sonraki süreçte haftada 1 seans uygulanır. Zayıflama bu doğrultuda devam ederek İstenilen form�a ve kiloya ulaşılıncaya kadar devam eder.
 
Uygulama Alanlar
 
    * - Lokalize olmuş yağlar
    * - Selülit Tedavisi
    * - Vücut Düzenleme
    * - Vücut Biçimlendir


© Copyright 2013 Serra Güzellik Salonu
sevgiliye hediye sevgiliye hediyeler sevgiliye hediyeler Sevgiliye Kitap konya web tasarım anfi konya evden eve taşımacılık kırıkkale web tasarım konya güzellik salonu, konya güzellik salonları, konya güzellik merkezi gördes haber sevgiliye kitap sevgiliye hediye sevgiliye hediyeler