Manikür Pedikür

Manikür Pedikür

Bakımlı olmanın ön şartlarından biride manikür ve pedikür’dür.

 

 

Kusursuz ve bakımlı el ve ayaklar kadınların zarafetinin göstergesidir. Ayaklarınızın güzel görünmesi için bazı temel noktalara dikkat etmelisiniz. Ayak  bakımının temel şartı pedikür yapmak. Pedikür ölü deri hücrelerin atılımını, nasır ,batık,çatlak gibi sorunları çözülmesinde önemli rol oynar.Ayağınızla ilgili tüm sorunları tamamladıktan sonra güzel bir parafin bakımıyla da nemlendirilir. 

 

En çok kullandığımız ve dolayısıyla en çok yıpranan organlarımızdan biri ellerimiz. Ellerimiz dokunur, kavrar, yazı yazar, anlatır ve hep görünürdedirler. Ellerimizin güzel ve bakımlı görünmesi için manikür önemli rol oynar. Steril şartlarda uygulanan manikürden sonra ellerimize peeling ve parafin bakımıylada güzel bakımlı ellere sahip olabilirsiniz.

 
Protez Tırnak 
Protez tırnak estetik açıdan son yıllarda en çok tercih ettikleri uygulamalardan birisidir tırnaklarda renk ve şekil açısından problem varsa, tırnaklarda kırılma ve ikiye ayrılma,istenilen uzunlukta tırnağınız olmuyorsa,tırnak yemeden şikayet ediyorsanız.protez tırnak sizin için estetik açıdan güzel kullanım açısından rahat bir kullanım sağlar.


© Copyright 2013 Serra Güzellik Salonu
sevgiliye hediye sevgiliye hediyeler sevgiliye hediyeler Sevgiliye Kitap konya web tasarım anfi konya evden eve taşımacılık kırıkkale web tasarım konya güzellik salonu, konya güzellik salonları, konya güzellik merkezi gördes haber sevgiliye kitap sevgiliye hediye sevgiliye hediyeler