Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

Cilt Bakımında cilt tipine ve yaşa göre doğru ürün kullanmak çok önemlidir...

 

 

Casmara Maske: Casmara bakım kürleri her cilt durumuna özel etki gösteren aktif içeriklere sahiptir. Yosun ekspresinin cilt üzerindeki nemlendirme ve besleme özelliği uzun yıllardır bilinmektedir. Minarelerce zengin, kara bitkilerden 10kat daha fazla oligo elementlere sahiptir. İçeriğinde şeker, amino, asitler, vitaminler ve eser elementler bulunur. Cilt bakım sonrası uygulama, kullanılan ürünlerin, içeriklerinin daha derine inmesi sağlar. Bu özelliğinden dolayı cilt bakımlarıyla daha efektif sonuçlar elde edilir. 

 

Güzelliği adeta bir mücevher gibi ortaya çıkartan sağlıklı ve ışıl ışıl bir cilde sahip olmayı kim istemez ki ? 

 

Böyle bir tene sahip olmanın en etkili yolu düzenli bir cilt bakımı yaptırmaktır. Üst deri hücrelerinin sürekli öldüğü, ardından yerine yenilerinin geldiği ve bu işlemi hiç durmaksızın devam ettiği görülür. Deri hücrelerinin arasında bu işleyiş hiç bir zaman gelişi güzel gerçekleşmez; bu nedenle de deri hep gerektiği kalınlıktadır. Metabolizmanın sağlıklı ilerleyişinde önemli rol oynayan derini güzellikte de tartışılmaz bir yeri vardır. Bu nedenle cilt bakımı son derece önemlidir. 

 

Eğer cildiniz konuşabilseydi, bize söyleyecek çok şeyi olurdu. Yazın kalınlaşan ve birikmiş ölü tabaka katlarından dolayı rahat oksijen alamayan cildimiz eğer dili olsaydı; "Şu fazlalığı üzerimden giderin rahat soluyamıyorum" derdi. Her gün evimizi yüzeysel olarak temizlemenin yanında haftada bir gün derinlemesine temizlik yaparız. Evlerimizde olduğu gibi kendi cildimizde sabah – akşam temizlemenin dışında haftada 1 bakım yapmamız gerekmektedir. Bunun yanında daha etkili derin bir şekilde ayda bir defa cilt bakımı yaptırmamız gerekmektedir.

 

Salonumuz da kullanılan ürünler tamamen bitkisel ve dermatolojik ürünlerden oluşur. © Copyright 2013 Serra Güzellik Salonu
sevgiliye hediye sevgiliye hediyeler sevgiliye hediyeler Sevgiliye Kitap konya web tasarım anfi konya evden eve taşımacılık kırıkkale web tasarım konya güzellik salonu, konya güzellik salonları, konya güzellik merkezi gördes haber sevgiliye kitap sevgiliye hediye sevgiliye hediyeler